OTTO Środek wygładzający GL

OTTO Środek wygładzający GL

11,93 80,69  z VAT

Szczegóły Produktu

Właściwości

  • Wodny roztwór substancji powierzchniowo czynnych
  • Składniki testowane dermatologicznie
  • Nie działa odtłuszczająco na skórę
  • Możliwość rozcieńczenia z wodą w stosunku 2 części środka wygładzającego, 1 część wody
  • Zachowuje połysk powierzchni środka uszczelniającego
  • Pigmenty środka uszczelniającego nie są wypłukiwane
  • Nie nadaje się do marmuru i innych kamieni naturalnych

Obszary zastosowań

  • Do wygładzania powierzchni środków uszczelniających silikonowych, poliuretanowych i na bazie polimeru hybrydowego MS (modyfikowanych silanów)

Normy i badania

  • Na podstawie wyników testów badania kompatybilności w żywym ustroju (raport z testów Instytutu Freseniusa, D-65232 Taunusstein) należy sklasyfikować środek wygładzający jako niebudzący zastrzeżeń pod względem ewentualnego działania drażniącego na skórę

Karty danych

 

Forma dostawy

 

250 ml butelka z tworzywa sztucznego 1000 ml butelka z tworzywa sztucznego 5 l kanister z tworzywa sztucznego 10 l kanister z tworzywa sztucznego 200 l beczka z tworzywa sztucznego z otworem czopowym 60 l Beczka z tworzywa sztucznego z pokrywą
GL-52 GL-57 GL-59 GL-61 na zapytanie GL-65
Opakowanie jednostkowe 1 1 1 1 1 1
Sztuk na palecie 90 30 2 6

 

Przydatne informacje dodatkowe:
Środek wygładzający OTTO można w razie potrzeby rozcieńczyć wodą. Podczas stosowania środka wygładzającego należy natychmiast po spoinowaniu usunąć powstałe pasma wodne. Gdyby czyszczenie nastąpiło później, mogą pozostać trwałe smugi. Nie dopuścić do zaschnięcia resztek środka wygładzającego. Środek wygładzający nie powinien pozostać i zaschnąć na spoinie silikonowej w większej ilości, ponieważ resztki te mogą negatywnie wpływać na optyczny odbiór powierzchni materiału uszczelniającego (matowe/ jasne plamy).
Przed użyciem należy poprzez wstępne doświadczenia zagwarantować kompatybilność z sąsiadującymi powierzchniami, jak np. powlekanym drewnem.
Testowane dermatologicznie składniki środka wygładzającego OTTO zostały sklasyfikowane przez Instytut Freseniusa w Taunusstein jako „niepodrażniające skóry“ i dlatego nie działają na skórę odtłuszczająco, jak np. środki myjące. Mimo to po ich zastosowaniu należy umyć i natłuścić ręce.

Dodatkowe informacje

objętość

1 L, 10 L, 250 ml, 5 L