O firmie Oppold Polska

Jako firma handlowa OPPOLD POLSKA Małgorzata Piechota posiadamy w swojej w ofercie m.in. produkty chemii budowlanej niemieckiego producenta – firmy OTTO CHEMIE.
Firma OTTO CHEMIE jest jednym z wiodących europejskich producentów wysokiej jakości materiałów klejących i uszczelniających dla profesjonalnego użytkownika. Przeznaczone są one głównie do tzw. trudnych i wymagających połączeń jak i do uniwersalnego zastosowania. Swoje specjalistyczne zastosowanie produkty OTTO CHEMIE znajdują praktycznie w każdej branży. Jak np. w produkcji okien, drzwi, mebli, samochodów, sprzętu AGD, baterii słonecznych, w uszczelnianiu elementów poddanych wysokiej temperaturze, basenów, sal operacyjnych, kanałów wentylacyjnych, płyt grzewczych, filtrów wody pitnej, powierzchni podłóg przemysłowych, w wykończaniu wnętrz, montażu luster, basenów, akwarium, w dźwiękoszczelnym montażu drzwi i okien.

Produkty Otto-Chemia

Produkty opracowywane są we własnych laboratoriach firmowych i sprzedane pod marką OTTOSEAL® dla materiałów uszczelniających i OTTOCOLL® dla klejów oraz Novasil® dla produktów przemysłowych. Z pomocą bogatej palety produktów specjalnych możliwe jest opracowanie rozwiązania dla szczególnych zadań. Z myślą o nowych opracowaniach utrzymywany jest nieprzerwany dialog z klientami. Obok technicznych standardów i norm uwzględniana jest również maksymalna możliwa nieszkodliwość produktów dla środowiska. Jakość zawsze była motywem przewodnim wszystkich działań firmy OTTO. Bezkompromisowe ukierunkowanie na wysoki poziom i trwałą stałość jakości produktów i usług zapewniła nam w wielu dziedzinach pozycję lidera rynku materiałów klejących i uszczelniających.

Masz problem z połączeniem elementów?

Nie wiesz, który klej, silikon byłby dla Ciebie właściwy? Opisz jakie elementy chcesz połączyć, a nasi technicy dopasują produkt adekwatny do Twoich oczekiwań! Nasze dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt. Przeprowadzamy również testy na materiałach klienta. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym pozostałem asortymentem. Są to m.in. narzędzia do obróbki okien, drzwi i mebli drewnianych, maszyny i wciski do systemu połączeń HOFFMANN na tzw. „jaskółczy ogon”, maszyny szlifujące QuickWood, maszyny STEGHERR do stolarki otworowej, obrzeża POLYKARP SCHNELL z drewna naturalnego i inne. Nasze pozostałe produkty znajdziesz na stronie: www.oppold.pl